DSSEPT – Płyny do dezynfekcji rąk PREMIUM

o nas

Kim jesteśmy i co Wam oferujemy:

DSSEPT Premium Liquid jest polską marką i firmą produkującą i dystrybuującą ekskluzywne i unikalne płyny do dezynfekcji rąk. Pomysł stworzenia tego produktu powstał na początku trwania pandemii kiedy to okazało się, że stosowanie płynów do dezynfekcji rąk w nadmiarze powoduje nadmierne wysuszanie naskórka, a co za tym idzie alergie, swędzenie, obłażenie skóry i wieczny problem z nadmiernie wysuszoną skórą. Dlatego też postanowiliśmy wyjść do Państwa z produktem idealnym dla Ciebie. Unikalność i wyjątkowość naszego płynu DSSEPT Premium Liquid to jego skład czyli poza dezynfekującym  alkoholem 72% zabijającym wszelkie wirusy i bakterie to do tego jeszcze łagodzące na skórę dłoni działanie gliceryny roślinnej, witaminy E, prowitaminy B5 tzw. pantenolu i oleju  konopnego i rycynowego. Dodatkowym atutem jest oczywiście jeszcze zapach dobrany do Twoich indywidualnych potrzeb i upodobań. 

DSSEPT to PRODUKT MEDYCZNY !!! (8%vat).Produkt zarejestrowany jest Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych pod numerem 3230/TP/2020 jako produkt medyczny.

Wyjątkowość i unikalność naszych produktów PREMIUM wyraża się fantastycznym składem płynu dezynfekcyjnego jak i  wielkością i wyglądem samego opakowania. W skład naszych produktów poza alkoholem wchodzą takie substancje regenerujące skórę jak:

Witamina E (naturalne tokoferole), Prowitamina B5 (d-Pantenol), gliceryna roślinna, olej konopny, olej rycynowy oraz olejki zapachowe neutralizujące dość ostry i mocny zapach alkoholu, do wyboru: eucalyptus, leśny, menthol, cytrynowy lub sam alkohol 72% (substancje czynne: Etanol-720g/kg). Wygodny atomizer sprawi, że jednym naciśnięciem spryskasz całą dłoń. Jeśli zaś chodzi o opakowanie, są to buteleczki plastikowe i szklane lekkie i na tyle małe, że można je włożyć do torebki, do kieszeni czy nerki lub postawić w łazience, kuchni, na recepcji czy na firmowym biurku. Buteleczki nadają sie do ponownego napełnienia. DSSEPT Premium Liquid jest jednym słowem HITEM. Eleganckim produktem  dla Ciebie i każdego kto ceni sobie jakość, wygodę, wygląd, oryginalność i skuteczność.

W przyszłości będziemy rozszerzać naszą ofertę z myślą o Tobie i Twojej indywidualnej potrzebie doboru zarówno opakowania jak i konkretnego dopasowanego do Twoich potrzeb i upodobań składu płynu dezynfekcyjnego ( czyli substancje regenerujące i zapachowe).

Zapraszamy do naszego sklepu. Pozdrawiamy zespół DSSEPT 🙂